Waldorfafdeling Grotius

Waldorfafdeling Grotius

Delft kent naast de reguliere, openbare basisscholen, een relatief groot aantal algemeen bijzondere basisscholen, ook wel vernieuwingsonderwijs genoemd. Zo zijn er Freinet scholen, een vrijeschool en scholen gebaseerd op Dalton, Jenaplan en Montessori onderwijs). Er was echter geen vernieuwend voortgezet onderwijs in Delft.

Het voortgezet vrijeschoolonderwijs biedt de mogelijkheid om zich als mens breder te ontwikkelen. Voor leerlingen van vernieuwend basisonderwijs wordt de individuele aandacht voortgezet, datgene wat aansluit bij het karakteristieke van de leerling wordt geboden. Voor leerlingen van het vrijeschool basisonderwijs is er een doorlopende leerlijn in de bovenbouw.

De ambitie is om de afdeling te laten groeien tot een een complete vrijeschoolafdeling waar tot en met de eindexamenklassen voor mavo, havo, vwo en gymnasium het vrijeschoolkarakter gerealiseerd wordt.

Hieronder het informatieboekje met veel informatie:

Wanneer je je inschrijft voor de nieuwsbrief, ga je akkoord met ons privacybeleid.